دکوراسیون فروشگاه لوکس گالری واقع در مجتمع تجاری نگین ظفر آشنایی با مراحل کار ، طراحی سه بعدی دکوراسیون داخلی فروشگاه پوشاک زنانه بارکد پاسداران دکوراسیون داخلی منزل مسکونی پونک دکوراسیون منزل مسکونی یوسف آباد ( بازسازی و دکوراسیون منزل - پاسیو و آبنما ) دکوراسیون مطب دکتر زهرا توکل - زنان و زایمان - پیروزی دکوراسیون مغازه ساعت فروشی نوری بازسازی و دکوراسیون منزل خیابان بنی هاشم - تغییر شومینه - فضای سبز دکوراسیون منزل و بازسازی منزل تهرانپارس دکور آرایشگاه مبینا ، بازسازی و دکوراسیون داخلی آرایشگاه نارمک دکور مغازه دکوراسيون مغازه دکوراسيون منزل دکوراسيون فروشگاه دکوراسيون شرکت دکور شرکت دکور آرايشگاه تزئين تزيين تصاوير دکوراسيون داخلي دکور داروخانه سايت دکور سايت دکوراسيون ايران دکوراسيون طراحي طرح نما ساختمان مطب شرکت پارس ريميا طراحي نظارت اجرا پروژه هاي معماري و عمران بتني فلزي سازه کف کاذب سقف پارکت کفپوش کابينت mdf hdf رنگ پوشش ديواري پوشش سلولزي کاغذ ديواري خارجي پارتيشن ديوار دکور کودک مهد کودک اداري آتليه بانک تاسيسات اسپليت شوفاژ mehdi shahi parsrimiya rimiya مهدي شاهي

قابل توجه پزشکان محترم : وب سایت تخصصی طراحی و اجرای دکوراسیون مطب راه اندازی شد .
آدرس سایت : www.matab1.ir جهت طراحی دکوراسیون مطب پزشکی ، داروخانه و آزمایشگاه میتوانید به این سایت مراجعه فرمایید .
 
 
انتخاب رنگ در دکوراسیون ( روانشناسی رنگ در دکوراسیون )تاثیر رنگ در دکوراسیون در مقایسه با روانشناسی شخصیتی رنگها تا حدی متفاوت می باشد .

رنگ در محیط اطراف میتواند احساسات بد و منفی شما را ضعیف و یا احساسات مثبت و خوب شما را تقویت نماید و رنگ تاثیر مستقیم بروی احساسان انسان دارد .

در نتیجه بهتر است قبل از انتخاب رنگ احساسات خود را ارزیابی و با دقت زیاد رنگ را انتخاب نمایید .

برای مثال اگر فکر می کنید احساس کم انرژی بودن و یا تنبلی و بی حوصلگی دارید بهتر است از رنگی استفاده نمایید که حس انرژی و ماجراجویی را به شما منتقل می نماید .

ویا اگر به روحانیت علاقه دارید رنگی را انتخاب نمایید که حس شما را تقویت نماید .

در زیر لیستی از رنگها و کاربرد آنها را برای شما فراهم آورده ایم :

قرمز : رنگ انرژی و ماجراجویی است --- بهتر است در پذیرایی از قرمز استفاده نمایید زیرا شما را اجتماعی تر و اشتهای شما را رو تحریک مینماید .


صورتی : رنگ عشق است ---  بهتر است در اتاق خواب استفاده شده تا اتاق آرام و راحتی داشته باشید و صورتی پر رنگ در شما علاقه و اشتیاق ایجاد مینماید .


نارنجی :  رنگ اطمینان و حرارت است --- بهتر است برای نشیمن و پذیرایی استفاده شود . اگر این رانگ در اتاق خواب بکار رود باعث کم خوابی شده و باعث می شود اتاق کوچک به نظر بیاید . در نتیجه بهتر است در اتاق خوابهایی با نور زیاد استفاده گردد .


سبز : رنگ طبیعت و انرژی ، امنیت و امیدواری است ---  بهتر است در اتاق خواب یا نشیمن از رنگ سبز استفاده شود . اگر به دفعات مکرر از این رنگ استفاده شود خسته کننده خواهد بود . پس بهتر است برای شدیدتر شدن اثر آن در کنار رنگ قرمز و نارنجی استفاده شود .


آبی : رنگ آرامبخش ، وفاداری و قدرت است  ---  بهتر است برای اتاق خواب و دیواره های حمام از این رنگ استفاده شود ، آبی رنگ سردی است و برای از بین بردن سردی آن باید از یک رنگ گرم استفاده شود . ترکیب آن با رنگ قرمز و زرد بسیار زیبا خواهد شد .


 زرد :    رنگ خورشید و انرژی ، شگفتی و پادشاهی است --- بهتر است برای آشپزخانه و اتاق پذیرایی و اتاقهای شمالی به کار رود ، این رنگ برای اتاق خواب مناسب نیست . اگر شما احساس پریشانی کنید ، رنگ زرد پریشانی شما را افزایش خواهد داد . و اگر با رنگ سیاه یا بنفش ترکیب شود خاصیت خود را ازدست خواهد داد .


بنفش : رنگ روحانی . رنگ آخرت و رنگ مونث است ---  بهتر است برای اتاق خواب و حمام به کار رود . بنفش رنگ بی روح است و ترکیب آن با رنگ نقره ای و رنگ سیاه بسیار زنده و عالی خواهد شد .

ارغوانی : رنگ خلاقیت است --- بهتر است برای اتاق خواب استفاده شود . رنگ پر انرژی در عین حال آرامبخشی می باشد . ترکیب آن با 2 رنگ روشن و تیره دیگر نیز بسیار زیبا خواهد شد .


قهوه ای : رنگ امنیت و استواری است ---  این رنگ برای پذیرایی مناسب است ، البته باید از یک رنگ زنده تر مثل سبز یا آبی همراه این رنگ استفاده نمود .


سیاه :معمولا  رنگ مکمل برای رنگهای دیگر است --- رنگ سیاه برای اعتدال بکار میرود و به عنوان رنگ پایه شناخته شده است بهتر است فقط در یک دیوار خانه از این رنگ استفاده نمایید . بزودی غم و غصه در ذهن شما تاثیر کمتری خواهد گذاشت .

در مواری هم بنا به علاقه ای که به رنگ خاصی دارید میتوانید رنگ محیط اطراف خود را انتخاب نمایید .در تاريخ : يكشنبه 21 فروردين 1390 ساعت 2:00:00 
 
ریمیا یکی از پنج علم خفی است

که از بکارگیری قوای مادی برای

 دست یابی به آثاری خارقالعاده

سخن میگوید .

 

نمونه های تکمیلی :

 • وب سایت تخصصی فروش لوازم دکوراسیون  
 •  محصول ویژه ، تراریوم - باغ شیشه ای مناسب برای دکوراسیون داخلی :
  تراریوم ها و گیاه و گلدانهای ویژه دکوراسیون محصول جدید شرکت پارس ریمیا وارد بازار شد . برای اطلاعات بیشتر ، کسب نمایندگی و خرید به سایت www.mytr.ir مراجعه نمایید .
 •  
 •  اولین محصول شرکت پارس ریمیا در زمینه دکوراسیون داخلی به بازار آمد :
  سنگ های دکوراتیو پارس ریمیا قابل استفاده در پروژه های دکوراسیون داخلی و قابلیت نصب بروی انواع سطوح و با وزن بسیار کم ، در مدلهای مختلف روانه بازار گردید . برای مشاهده نمونه ها و پروژه های انجام شده به سایت www.rimiyastone.ir مراجعه نمایید . 

 • تعدادی از مقالات :
  دکوراسیون اتاق خواب - نکاتی مفید و خواندنی در مورد چیدمان اتاق خواب
  تزیینات و دکوراسیون اتاق کودک ( کودکان و نوجوانان )
  نظرات طراحان معروف و صاحب نام برای دکوراسیون سال 2011
  انتخاب رنگ در دکوراسیون ( روانشناسی رنگ در دکوراسیون )
   
  Copyright Notic © 2009 ParsRimiya.com © All Rights Reserved . Powered & designed by : rimiya.com     طراحي و اجرا شرکت پارس ريميا